Кредитна  спілка           

 
Special Offer
 
Про нас
 

Кредитна спілка "Нарцис" створена 12 червня 2001 року. Зареєстрована в Хустському районному управлінні юстиції 27 червня 2001 року. Пройшла державну перереєстрацію в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України 15 червня 2004 року і зареєстрована як фінансова установа. Членами спілки є жителі Закарпатської області.

 

Голова Правління Кредитної спілки "Нарцис"

 Ряска Оксана Іванівна

Народилася 24 травня 1957 року в м. Хуст Закарпатської області.
У 1980 році закінчила Ужгородський Державний університет по спеціальності математик, викладач математики; у 2004 році закінчила Харківський фінансово-економічний інститут за спеціалізованим курсом навчання "Бухгалтерський облік".
У 2007 році отримала диплом спеціаліста з обліку і аудиту Ужгородського Національного університету.
З 1978 по 2004 роки - працювала в школі викладачем математики. Неодноразово нагороджувалась грамотами. Має звання "старший вчитель".
З 2001 року по теперішній час - Голова Правління Кредитної спілки "Нарцис".
Одружена, має двох дітей та одного внука.

           У 2004 році Кредитною спілкою придбано приміщення в історичному центрі міста, зроблено реконструкцію. З 2005 року КС "Нарцис" працює в новому приміщенні, що значно збільшило її активи та кількість членів. З метою задоволення потреб членів Кредитної спілки, що проживають у географічній віддаленості від її офісу, у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових коштів членів спілки у 2006 році відкрито відділення у м. Ужгород. Це також створило нові робочі місця.

           Кредитна спілка «Нарцис» отримала свою назву від символу міста - квітки нарциса. Біля міста Хуст в урочищі Кіреші ще з льодовикового періоду збереглися низинні нарциси вузьколисті, єдині в Європі. Під час цвітіння рослин у травні місяці традиційно проводяться загальні збори Кредитної спілки «Нарцис». Цього року участь у загальних зборах приймала  заступник голови кооперативної ради Канади п. Ольга Шевель, вона також відвідала центральний офіс, Ужгородське відділення, ознайомилась з роботою спілки..

           Бути членом Кредитної спілки "Нарцис" вигідно. Це і швидкість оформлення членства у спілці та кредиту, і доступні відсотки (залежно від виду кредиту), і в деякій мірі менші вимоги до позичальника, ніж у банківських установ. Найбільш популярними видами кредиту серед членів КС "Нарцис" є кредити на побутову техніку, навчання, лікування та соціальні потреби. Кредитна спілка співпрацює з кількома банками, страховими компаніями та приватними підприємцями й магазинами. Кредити надаються під забезпечення заробітної плати, застави, поруки підприємства, солідарної відповідальності. Тим же членам, які мають вільні кошти, КС пропонує вигідні депозитні програми строком від трьох місяців до двох років під відсотки вищі ніж у банках. Одним з видів довгострокових вкладів є вклад батьків, дідусів, родичів на дітей віком до 18 років на дитячий вклад "Нарцисик". Для членів "Нарцисика" та інших дітей членів спілки проводяться цікаві новорічні ранки з клоунами, фокусниками та подарунками. Кредитною спілкою проводяться різні конкурси для дітей - "Як я бачу своє майбутнє", "Новорічна казка" та інші.

           Органами управління кредитної спілки є загальні збори членів кредитної спілки, спостережна рада, ревізійна комісія, кредитний комітет та правління. Контроль за фінансово-господарською діяльністю кредитної спілки здійснює ревізійна комісія. Ревізійна комісія складає висновок за річними звітами про результати діяльності кредитної спілки.

           За високий рейтинг підприємства в галузі і успішну професійну діяльність керівництва, Кредитну спілку "Нарцис" у 2007 році запрошено на Оксфордський самміт лідерів у м. Оксфорд (Велика Британія) на урочисту інавгурацію престижними європейськими нагородами, "International Sokrates Award Ceremoni" як лауреата престижної європейської нагороди "Best Enterprise of Europe".

           Працівники спілки постійно підвищують свою кваліфікацію на різноманітних навчаннях та семінарах, що проводяться в багатьох містах України та за кордоном, щоб ще краще обслуговувати членів Кредитної спілки "Нарцис", вводити нові види послуг.


Перелік інформації відповідно до ч. 4 ст. 12-1 Закону "Про державне регулювання ринків фінансових послуг"

Обсяг розкриття інформації, визначений Положенням

Повне найменування, ідентифікаційний код та місцезнаходження

 Кредитна спілка "Нарцис"

код за ЄДРПОУ 25998181

Місцезнаходження за КОАТУУ 2110800000 90400 Закарпатська обл.,м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, будинок 3, квартира 3

Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою

надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення в частині: залучення фінансових активів від фізичних осіб із зобов'язанням щодо наступного їх повернення

відомості про власників істотної участі (осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою)

відповідно до особливостей створення та функціонування кредитних спілок, що визначені Законом "Про кредитні спілки", у кредитних спілок відсутні власники істотної участі

 
Органи управління
21 жовтня 2021 року  
Ваапова Ірина Володимирівна Голова Спостережної ради
Бернадський Валерій Леонідович Секретар спостережної ради
Буковецька Ольга Степанівна Член спостережної ради
Орос Маріанна Олександрівна Член спостережної ради
Сомош Сергій Дмитрович Член спостережної ради
Огняник Оксана Михайлівна Голова ревізійної комісії
Кепіч Олеся Василівна Заступник голови ревізійної комісії
Шкарампота Віталія Василівна Секретар ревізійної комісії
Ряска Оксана Іванівна Голова правління
Орос Сергій Томович Член правління
Ряска Василь Ілліч Член правління
Орос Сергій Томович Голова кредитного комітету 
Ряска Василь Ілліч Заступник голови кредитного комітету
Ряска Оксана Іванівна Секретар кредитного комітету

 

 

Склад спостережної ради КС «Нарцис»: з 05.07.2021

1. Ваапова Ірина Володимирівна

2. Бернадський Валерій Леонідович

3. Буковецька Ольга Степанівна

4. Сомош Сергій Дмитрович

5. Орос Маріанна Олександрівна

 

 

відомості про склад наглядової ради та виконавчого  органу

Голова спостережної ради Ваапова Ірина Володимирівна

заступник голови спостережної ради Буковецька Ольга Степанівна

секретар спостережної ради Бернадський Валерій Леонідович

член спостережної ради Гмітер Ярослав Васильович

член спостережної ради Ряска Василь Ілліч

Голова правління Ряска Оксана Іванівна

 член правління Микита Наталія Михайлівна

 член правління Орос Володимир Васильович

відомості про відокремлені підрозділи

 

Філія в смт. Великий Бичків кредитної спілки "Нарцис" Протокол спостережної ради №8 від 30.10.2015 року, код ЄДРПОУ 41191007, Ліцензія: надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту залучення фінансових активів із зобовязанням щодо наступного їх повернення в частині: залучення фінансових активів від фізичних осіб із зобовязанням щодо наступного їх повернення юридична адреса: 90615, Закарпатська область, Рахівський район,смт. Великий Бичків, вул. Шевченка, буд. 10, моб. тел. 093-481-95-42. Директор філії в смт. Великий Бичків кредитної спілки "Нарцис" Тимчак Мирослава Іванівна

річна фінансова та консолідовану фінансову звітність

річна фінансова та консолідована фінансова звітність разом з аудиторським висновком, що підтверджує її достовірнісь

Графік роботи кредитної спілки "Нарцис"

Понеділок - пятниця

з 9:00 до 17:00

Copyright 2008-2009 КС НАРЦИС
Сайт створен: Mandarin